فصلنامه هنرهای سنتی ـ اسلامی
فصلنامه مطالعات فرهنگ- ارتباطات

 

خوش آمدید
نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]
سیستم RSS
پیگیری اخبار سایت توسط سیستم RSS.
rss1.0
rss2.0
rdf
نوروز در کشورهاي حوزۀ تمدني ايران | 27 اسفند 1393نوروز در کشورهاي حوزۀ تمدني ايران


در آستانه بهار طبيعت و نوروز 1394 مقدمه كتاب نوروز در کشورهاي حوزۀ تمدني ايران كه از تازه‌هاي نشر پژوهشگاه است تقديم مي شود. اين كتاب يكي از دستاوردهاي پژوهشي پژوهشگاه است كه توسط دكتر بهاره سازمند، عضو هيات علمي دانشگاه تهران و با نظارت دکتر محمدرضا مجیدی در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات انجام شده است. كتاب نوروز در کشورهاي حوزۀ تمدني ايران اسفند 93 منتشر شده است.بيست و هفتمين شماره فصلنامه «مطالعات فرهنگ- ارتباطات» منتشر شد | 27 اسفند 1393بيست و هفتمين شماره فصلنامه «مطالعات فرهنگ- ارتباطات» منتشر شد


بيست و هفتمين شماره فصلنامه علمي- پژوهشي «مطالعات فرهنگ- ارتباطات» ويژه پاييز 93 در 186 صفحه منتشر شد. در اين شماره اين مقالات درج شده است:كتاب «آسیب‌شناسی آموزش هنرهای سنتي در دوران معاصر» منتشر شد | 26 اسفند 1393كتاب «آسیب‌شناسی آموزش هنرهای سنتي در دوران معاصر» منتشر شد


كتاب «آسیب‌شناسی آموزش هنرهای سنتي در دوران معاصر» كه نتیجة پژوهشی است كه توسط دكتر مينا صدري، استاديار دانشگاه تهران و با نظارت دکتر محمدعلي رجبي در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات انجام شده است منتشر شد.


كتاب «رده‌بندي و رتبه‌بندي بازي‌هاي ويدئويي و رايانه‌اي» منتشر شد | 26 اسفند 1393كتاب «رده‌بندي و رتبه‌بندي بازي‌هاي ويدئويي و رايانه‌اي» منتشر شد


كتاب «رده‌بندي و رتبه‌بندي بازي‌هاي ويدئويي و رايانه‌اي؛ محتواسنج فرهنگي بازي‌ها» منتشر شد. اين كتاب نتيجه پژوهشي است به كوشش دكتر مسعود كوثري و همكاران ايشان دكتر بهناز دوران و دكتر مقداد مهرابي كه با نظارت دكتر ناصر باهنر در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات انجام شده است.


دومين شماره فصلنامه هنرهاي سنتي اسلامي منتشر شد | 26 اسفند 1393دومين شماره فصلنامه هنرهاي سنتي اسلامي منتشر شد


دومين شماره فصلنامه هنرهاي سنتي اسلامي كه توسط پژوهشكده هنرهاي سنتي اسلامي تهيه مي شود در 165 صفحه در قطع رحلي، ‌مصور و رنگي منتشر شد.


راهکارهای بهره‌گیری از سازمان‌های فرهنگی غیردولتی بین­ المللی | 26 اسفند 1393گزارش «راهکارهای بهره‌گیری از سازمان‌های فرهنگی غیردولتی بین ­المللی» منتشر شد


نتیجة بررسی‌ «راهکارهای بهره‌گیری از سازمان‌های فرهنگی غیردولتی بین ­المللی در ترویج ارزش‌های فرهنگی جمهور اسلامی» در قالب گزارش فرهنگي و با عنوان«سازمان‌هاي فرهنگي غيردولتي بين‌المللي و ترويج ارزش‌هاي فرهنگي جمهوري اسلامي ايران» از سوي پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منتشر شد. اين گزارش به کوشش دکتر حاکم قاسمی و با نظارت دکتر علی صباغیان تهيه شده است.


كتاب «آموزش همگانی هنر در ایران» منتشر شد | 26 اسفند 1393


كتاب «آموزش همگانی هنر در ایران» منتشر شد


كتاب «آموزش همگانی هنر در ایران؛ تحلیل جامعه‌‌شناختی آموزش هنرهای تجسمی در مراکز فرهنگی و مؤسسه‌های هنری شهر تهران» نتیجة پژوهشی است كه توسط دكتر محمدرضا مریدی، استاديار دانشگاه هنر و با نظارت دکتر خشایار قاضی‌زاده در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات انجام شده است.


تفاهم ‏نامه همکاری با انجمن مطالعات فرهنگی و ارتباطات منعقد شد | 19 اسفند 1393تفاهم ‏نامه همکاری با انجمن مطالعات فرهنگی و ارتباطات منعقد شدتفاهم ‏نامه همكاري مشترک ميان پژوهشگاه و انجمن ايراني مطالعات فرهنگی و ارتباطات با هدف توسعه همکاری‌‏های علمی و پژوهشی و بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌ های یکدیگر به امضاي روسای دو طرف رسيد.


برو به صفحه       >>  
برترین های پژوهش فرهنگی
ارتباط سریع


تازه های نشر


نشستها و مقالات پژوهشیتیتر آخرین اخبار ◄◄آرشیو
آمارگیر
بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 15
تعداد نفرات بازدید کننده: 12

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 114787
تعداد نفرات بازدید کننده: 50021

کل سایت
کل بازدید ها: 5492597
تعداد نفرات بازدید کننده: 1419153
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد
Best View: Mozilla Firefox